Útulný podzimní interiér

Praktický čánek o dekoracích pro podzimní náladu

Opět tu máme podzim i s jeho nízkými teplotami, mlhami a dlouhými večery. Zatímco v létě jsme trávili hodiny a hodiny venku, s příchodem chladnějšího období raději zůstáváme doma v rodinném kruhu. Nastal proto nejvyšší čas zamyslet se, jak svůj byt zútulnit, abychom se v něm cítili dobře. Inspirujte se našimi tipy.

Vyrobte si levné dekorace pro dům a zahradu

Na podzim naleznete dekorativní materiál na každém kroku. Stačí vyrazit do přírody a kousek podzimu si odnést domů. K výzdobě domova lze použít téměř cokoliv – větvičky se šípky a trnkami, šišky, mech i spadané listy. Vyrobte si z nich dekoraci na stůl, věnec na dveře, nebo je jednoduše naaranžujte do skleněné vázy a radujte se z toho, kolik barev je nyní okolo nás.

Tmavé večery nemají šanci

Dlouhé podzimní večery přímo volají po tom, abychom si doma pořádně rozsvítili. Právě teď nastal vhodný čas pro nákup vánočního osvětlení, které je nyní v obchodech v dostatečném množství, a které snadno využijeme i během podzimu. Rozzařte každý tmavý kout bytu úspornými LED kabely nebo řetězy a zažeňte podzimní chmury. Zvlášť efektně vypadá dekorativní osvětlení na slavnostně prostřeném stole.

Změřte si čas

Žádný interiér by nebyl bez vhodně vybraných hodin úplný. Jaké zvolit? Naprostou klasikou, připomínající kouzlo starých časů, jsou kyvadlové hodiny, neboli pendlovky. Skvěle doplní elegantně zařízený pokoj nebo třeba pracovnu. Moderně zařízenému bytu či ložnici dopřejte samolepící hodiny nebo žertovné hodiny, kterých nabízíme mnoho různých druhů.

Dopřejte bytu nový kabát

Velice jednoduchým způsobem, jak rychle a levně zútulnit byt, je nákup nových bytových textilií. Polštáře, koberce, přehozy, nebo nové povlečení s norským vzorem zajistí, že náš domov prokoukne a začneme se do něj opět těšit.


Doporučujeme

Kvalitní dekorace na vánoce od kokiskashop.cz

Kyvadlové nástěnné hodiny
Prometheus

Ideální volba pro rustikálně laděné interiéry s nádechem jemné nostalgie.

Samolepící hodiny
Eccentric Style

Hodiny se stanou skvělým a praktickým doplňkem vašeho interiéru.

Umělá květina - kokosová
palma - 160 cm

Tato nádherná kokosová palma, věrně napodobující živý strom.